Filia biblioteczna ma nową siedzibę w Brynicy!

Filia biblioteczna ma nową siedzibę w Brynicy!🤩
Otwarcie budynku rozpoczęła sztafeta biblioteczna (happening czytelniczy) w której uczestniczyli: Przedstawiciele Młodzieżowa Rada Gminy Łubniany, Uczniowie Szkoły w Brynicy, Piłkarz LZS Brynica , druh OSP Brynica , Ewa Dorosz Wojewódzka Biblioteka Publiczna Opole, Joanna Ozga Gmina Łubniany, dzieci z Publicznego Przedszkola w Brynicy, Przedstawiciele Rady Seniorów Gminy Łubniany.💪Uczestnicy przekazywali sobie książkę o symbolicznym tytule „Zamiana”!
Dziękujemy za udział i zaangażowanie podczas akcji.
Podczas otwarcia nie zabrakło życzeń od zaprzyjaźnionych bibliotek i zaproszonych gości. 🙂 Odbył się także plener artystyczny dla dzieci i młodzieży. 🙂
Biblioteka to nowa przestrzeń, która jest także przystosowana według wymogów dla osób starszych i ze specjalnymi potrzebami. 🙂
🫶
Dziękujemy ogromnie za wsparcie
finansowe firm: PIASTPOL, Himmel i Papesch Opole , Czora i Plada Sp. z o.o. , Silver Stone, a także dzięki właścicielom budynku Panu Alfredowi i Panu Gerhardowi Pogrzeba, dzięki którym możemy tworzyć nowe miejsce – dla wszystkich Mieszkańców.
🌞🌞
Podziękowania kierujemy także do Radnych Gminy Łubniany, Jarosława Krzyścina i Tomasza Żelasko za zaangażowanie i pomoc w realizacji brynickich działań.
💪

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

1,032FaniLubię
231YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content