Koncert maryjny na Studzionce

Za nami piękne zwieńczenie maryjnego miesiąca – maja. W ostatnią niedzielę spotkaliśmy się wspólnie na Studzionce w Dąbrówce Łubniańskiej, by uczestniczyć w nabożeństwie maryjnym. Dzięki gościnności ks. proboszcza Marka Terleckiego mogliśmy zaprezentować program artystyczny. Przed pielgrzymami zaprezentowali się Pascal Wiench i Justyna Konik – duet fletowy z Łubniańskiego Ośrodka Kultury, który zabrał nas w muzyczną podróż do baroku. Przy kapliczce wystąpił także chór Cantate Deo z opolskiej parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Za pomoc w realizacji koncertu serdecznie dziękujemy Referatowi Promocji i Turystyki Urzędu Gminy Łubniany oraz Fundacji Aktywizacji Kultury i Sportu „Aktywni” z Brynicy.

Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia: