Koncert Noworoczny w Jełowej

Coroczne, tradycyjnie kolędowe spotkanie za nami.🥰
Dziękujemy wszystkim wykonawcom studia wokalnego (Chórowi „Cantilene” pod dyrekcją Pani Joanny Dudy-Kot oraz uczestnikom zajęć Łubniańskiego Ośrodka Kultury, a także ich instruktorom: Justynie Konik, Marii Spólnej, Patrycji Drosiewicz, Arturowi Kansemu-Budziczowi oraz Pawłowi Koniecznem) za piękne wykonanie kolęd oraz piosenek świątecznych, dzięki którym udało się stworzyć niezapomniany klimat, a wywołane emocje i wzruszenie na długo pozostaną w pamięci uczestników Koncertu Noworocznego w Jełowej.
W tym miejscu chcemy podziękować także ks. proboszczowi Helmutowi Piechocie za możliwość zorganizowania Koncertu Noworocznego w Kościele św. Bartłomieja w Jełowej.
Dziękujemy także Pracownii Smaków oraz Gminie Łubniany za współpracę oraz wsparcie podczas realizacji Rodzinnego Kolędowania w Jełowej!🎄🥰🌟
Koncert Noworoczny w Jełowej