Koncert Studia Instrumentalnego w Łubniańskim Ośrodku Kultury

Coroczny Koncert Studia Instrumentalnego odbył się w sobotni wieczór w Łubniańskim Ośrodku Kultury.
Podczas występu młodzi muzycy wykonali polskie kolędy oraz pastorałki. Była to wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności najbliższym oraz Mieszkańcom Gminy Łubniany. 🙂
Dziękujemy instruktorom za przygotowanie oraz wsparcie dzieci i młodzieży. Rownież podziękowania dla Pani Justyny Konik, za poprowadzenie Koncertu.
Dziękujemy wszystkim obecnym na Koncercie i oczywiście zapraszamy na następne wydarzenia organizowane w Łubniańskim Ośrodku Kultury.
🙂
W trakcie koncertu wykorzystano nagłośnienie i oświetlenie zakupione w ramach programu „Infrastruktura Domów Kultury 2022”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego w ramach projektu „Infrastruktura Domów Kultury 2022” w projekcie „By działać lepiej – wspólnie”