Noc Bibliotek w GBP w Łubnianach

Z okazji Nocy Bibliotek 2021 bibliotekarki Gminnej Biblioteki Publicznej w Łubnianach oraz filii GBP w Brynicy zorganizowały niezwykłe wydarzenie w bibliotece w Łubnianach.

Tradycją jest, że podczas Nocy Bibliotek chętne dzieci nocują w swoich bibliotekach i tak się stało również u nas! Podczas Nocy Bibliotek uczestnicy wzięli udział w warsztatach plastycznych, animacyjnych, kreatywnych – DIY oraz sesji fotograficznej (warzywna foto-budka). Pod wieczór zorganizowano także wieczór filmowy, podczas którego dzieci miały możliwość zobaczyć ekranizacje popularnej serii książek dla dzieci Biuro Detektywistyczne nr 2.

Noc Bibliotek to wyjątkowe wydarzenie, które łączy młodych czytelników poprzez wspólną zabawę i integrację. 🙂

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Nocy Bibliotek i do zobaczenia za rok! 🙂

Tworzenie przez dzieci opakowania na popcorn
dav