Nowe wydarzenia kulturalne w 2021 roku!

Jak już informowaliśmy wcześniej, za trzy dni finał XXVII Regionalnego Konkursu Literackiego „Ze Śląskiem na ty”.  Za kilka dni koniec roku. W chwili obecnej trwają intensywne przygotowania wydarzeń kulturalnych na rok 2021. Kalendarz tych wydarzeń przekazujemy poniżej. Mamy nadzieję że pracujący nad budżetem Radni Gminy Łubniany życzliwie ustosunkują się do naszych skromnych finansowych potrzeb, które, jak wiadomo będą gwarantem planowanych zamierzeń. Z nieukrywaną satysfakcją informujemy  też, że wkrótce premiera nowej strony internetowej Łubniańskiego Ośrodka Kultury, tam też poszczególne wydarzenia z kalendarza zostaną opracowane w nieco szerszej i bardziej obrazowej formie.

W związku z dużą ilości pytań (telefonicznych i mailowych) w sprawie  możliwości uczestnictwa w piątkowym koncercie galowym, informujemy, że koncert odbędzie się bez udziału publiczności. Do  obejrzenia i wysłuchania koncertu zapraszamy za pośrednictwem kanału YouTube (Bezpośredni link do transmisji: Finał XXVII regionalnego konkursu literackiego „Ze Śląskiem na ty”).

Już dziś czekamy z niecierpliwością na kolejne 12 miesięcy koncertów, spotkań, warsztatów, zajęć dla dzieci i dorosłych, konkursów oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń.

Poniżej prezentujemy roboczy kalendarz wydarzeń kulturalnych w 2021 r.:

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

1,032FaniLubię
163YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content