Odjazdowy Bibliotekarz

Wiele wrażeń za nami!
W ramach akcji „Odjazdowy bibliotekarz” wzięliśmy udział w niezwykłym wydarzeniu – rajdzie rowerowym!
Naszym pierwszym przystankiem była Gminna Biblioteka w Murowie, podczas której mieliśmy możliwość zobaczyć jak pracują nasze koleżanki. Dzięki spotkaniu dowiedzieliśmy się o ciekawych projektach oraz inicjatywach organizowanych przez kreatywne i bardzo sympatyczne bibliotekarki z Murowa. Podpatrzyliśmy też, jak działa system komputerowy do wypożyczania książek!
Naszym kolejnym punktem była urokliwa miejscowość Pokój, w której mieliśmy okazję zwiedzić piękny kościół Ewangelicko-Augsburski. Dzięki uprzejmości księdza Eneasza Kowalskiego poznaliśmy historię tego niezwykłego miejsca. Na koniec naszej wyprawy, uczestniczyliśmy wraz z naszymi koleżankami z Murowa w warsztatach z rękodzieła, przeprowadzonych przez Panią Katarzynę Kowalską.
Zdecydowanie dzień wczorajszy był pełen wrażeń, a podsumowując wydarzenie, 60 km to nasz dystans po wczorajszym dniu!
Dziękujemy za wspólną przygodę i niezwykłe inspiracje na dalsze działania! Jesteśmy pewni, że wczorajsze spotkanie to początek wyjątkowej współpracy.