Otwarcie filii GBP w Jełowej po remoncie

W samo południe, 23 lutego 2022 r. uroczyście otworzyliśmy wyremontowane pomieszczenie w filii bibliotecznej GBP w Jełowej. Na otwarciu byli z nami zaproszeni Goście: Zastępca Wójta Gminy Łubniany Mariusz Piestrak, Zastępca Dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu Violetta Łabędzka, przedstawicielka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu Ewa Dorosz, przedstawicielka firmy PLADA sp. z o.o. Justyna Ozimek, ks. proboszcz Helmut Piechota, Sołtys Jełowej Ewald Fila oraz Dyrektor Publicznego Przedszkola w Jełowej Małgorzata Dreier oraz wsparcie bibliotekarek z Filii GBP w Luboszycach, Brynicy oraz GBP w Łubnianach.
Po słowach przywitania, nastąpiło uroczyste przedstawienie gości oraz przyjaciół biblioteki, którzy wsparli remont biblioteki w Jełowej – wśród nich firma Plada oraz Dobry Anioł – anonimowy darczyńca z Jełowej. Biblioteka otrzymała życzenia powodzenia oraz liczne prezenty, za co serdecznie dziękujemy! Dzięki nim wzbogaci się biblioteczny księgozbiór grami planszowymi!
W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaproszonym Gościom, za pomoc w realizacji tak ważnego przedsięwzięcia na mapie Jełowej. Ponadto z całego serca dziękujemy za każde dobre słowo i chęć współpracy przy kolejnych wydarzeniach
Dodatkowo w ramach uroczystego otwarcia filii bibliotecznej w Jełowej, w czwartek oraz piątek towarzyszyły dodatkowe wydarzenia oraz spotkania dla mieszkańców tych dużych i małych, którzy już na stałe mogą korzystać z oferty bibliotecznej w Jełowej.
Dziękujemy za wspólne spotkania oraz warsztaty! 🙂

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach projektu „Zabawa sztuką”.

   

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

1,032FaniLubię
242YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content