Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Spotkanie autorskie z Wojciechem Tochmanem

Jego reportaże wywołują ożywione dyskusje wśród czytelników i niemal natychmiast wchodzą do kanonu reportażu. Mowa o książkach Wojciecha Tochmana, polskiego reportażysty, dwukrotnego finalisty Nagrody Nike oraz Środkowoeuropejskiej Nagrody Literackiej Angelus. Już w najbliższy czwartek Wojciech Tochman przyjedzie do Gminnej Biblioteki Publicznej na spotkanie, zatytułowane „Naturalnie człowiek”.

Dodatkowo warto wspomnieć, że już 20 listopada do biblioteki w Łubnianach przyjedzie Ewa Wanat, a 26 listopada Mariusz Szczygieł.

Spotkanie z reportażystami odbywa się w ramach projektu „Biblioteki, naturalnie!”, a wspierane jest środkami z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Na plakacie rozmyte tło, w kółku Wojciech Tochman. Tekst: GBP w Łubnianach zaprasza na spotkanie autorskie z Wojciechem Tochmanem. "Naturalnie człowiek", 7 X 2021, godz. 18:00; poniżej logotypy - Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Narodowego Centrum Kultury, ŁOK, Instytutu Reportażu, GBP w Murowie, Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, Gminy Łubniany oraz Fundacji Aktywni

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

1,032FaniLubię
231YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content