W naszych snach wciąż Warszawa!

  • Muzeum Powstania Warszawskiego
  • Stare Powązki
  • Stare Miasto
  • Zamek Królewski
  • Cmentarz Wojskowy
Były to główne punkty ostatniej, piątej już wycieczki w ramach projektu „Rok BARDZO kulturalny”, który realizujemy z zaprzyjaźnioną Gminną Biblioteką Publiczna w Murowie. Ponownie na pokład autokaru zaprosiliśmy 50 Mieszkańców naszych gmin, dla których często była to pierwsza okazja do zwiedzenia stolicy.
Sekrety Warszawy odkrywaliśmy z przewodnikami, którzy znakomicie przybliżyli nam stolicę i zmiany, jakie zaszły w niej na przestrzeni wieków.
Można powiedzieć, że była to podróż w czasie – od wolnych elekcji przez odzyskanie niepodległości, II wojnę światową po czasy nam współczesne.
Dziękujemy za wspólny wyjazd! Cmentarz Wojskowy w Warszawie - przy kwaterze Batalionu ZośkaUczestnicy wycieczki na Placu Piłsudskiego Pod Barbakanem We wnętrzach Zamku Królewskiego We wnętrzach Zamku Królewskiego Zwiedzamy Stare PowązkiUczestnicy wycieczki pod Muzeum Powstania Warszawskiego Uczestnicy wycieczki pod Zamkiem Królewskim
 
Działanie dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, przy wsparciu Gmina Łubniany i Gmina Murów.

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

1,032FaniLubię
231YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content