Warsztaty teatralne w ŁOKu

W soboty o godz. 14.00 odbywają się zajęcia teatralne, na które zapraszamy. Na zajęciach uczestniczki mają możliwość poznania improwizacji, czyli  podstawowego elementu warsztatu aktorskiego oraz poznają podstawowe techniki aktorskie i nauczą się  kreatywnego skupienia. Na zajęcia chodzą jak na razie dziewczyny, ale my chcemy zachęcić również chłopców, gdyż w sztukach teatralnych grają również panowie. Warsztaty mają na celu pokonanie nieśmiałości i stresu, odkrywanie swoich możliwości aktorskich, świadomego używania emocji oraz odkrywanie piękna własnego wnętrza.

Zajęcia prowadzi zawodowy aktor – Tomasz Stochniał, znany miedzy innymi z ról w serialach Barwy Szczęścia, Plebania, M jak Miłość.