Warsztaty ze scrapbookingu w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi (23.04) świętowaliśmy wraz Gminna Biblioteka Publiczna w Łubnianach oraz Izba Regionu w Biadaczu pracowicie! Podczas warsztatów dla młodzieży, które odbyły się pod hasłem „Akcja-Reanimacja” pomogliśmy wielu książkom nadać drugie – nowe życie! Dzięki warsztatom ze scrapbookingu zorganizowanym w Publicznej Szkole Podstawowej w Biadaczu, powstały własnoręcznie zakładki do książek. Ten mini oddział ratunkowy dla książek był możliwy dzięki wspólnej pracy!
Ale to nie koniec… już od poniedziałku z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23.04), Gminna Biblioteka Publiczna w Łubnianach wraz z filiami bibliotecznymi GBP w Łubnianach: w Luboszycach, Jełowej oraz Brynicy przygotowały małą niespodziankę. Szczegóły już wkrótce na stronach naszych bibliotek. 🙂