Wolontariusze z Programu Projektor na medal!🥇

Wolontariusze na medal!
Tak możemy podsumować pobyt wolontariuszy z Program Projektor, którzy w pierwszej połowie sierpnia odwiedzili Łubniany. 🥰
Tosia, Patrycja, Basia oraz Paweł mieli okazję przeprowadzić zajęcia w ramach Wakacyjnych Warsztatów z Projektorem podczas III turnusu półkolonii letnich w Łubniańskim Ośrodku Kultury.
Tosia: pochodzę z Suwalszczyzny, jednak na studia wyjechałam dość daleko, bo do Krakowa. Studiuję filologię germańską ze specjalnością biznesową i nauczycielską. Podczas warsztatów podzieliłam się z dziećmi moją pasją, jaką jest teatr.
Patrycja: jestem z okolic Krosna na Podkarpaciu i studiuję psychologię stosowaną w Krakowie. W wolnym czasie zajmuję się haftem.
Basia: pochodzę z Podlasia, a dokładniej z okolic Suchowoli-geograficznego środka Europy. Studiuję prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moją największą pasją jest historia.
Paweł: studiuję informatykę techniczną na AGH w Krakowie. Mam wiele pasji, jednak tą szczególną, którą przedstawiłem dzieciom, jest kino.
Pełni pasji, uśmiechu i zaangażowania wolontariusze spowodowali, że dzieci oraz młodzież polubili naszych gości od pierwszych minut.
Gratulujemy świetnych przeprowadzonych warsztatów! 🥳Mamy nadzieję, do zobaczenia w przyszłości!

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

1,032FaniLubię
228YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content