Wyjazd do Teatru Zagłębia w Sosnowcu

Wczorajszy dzień można zaliczyć do dnia pełnego wrażeń! Punkt 16:00 z parkingu przy Łubniańskim Ośrodku Kultury wyruszyła wycieczka do Sosnowca do Teatr Zagłębia w Sosnowcu. Na scenie w Sosnowcu Mieszkańcy Gminy Łubniany mieli możliwość zobaczyć spektakl „Nikaj”, który powstał dzięki wyjątkowej współpracy Teatr Zagłębia w Sosnowcu i Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego na podstawie tekstu Zbigniewa Rokity, który w zeszłym miesiącu odwiedził Gminna Biblioteka Publiczna w Łubnianach. Po spektaklu uczestnicy wycieczki mieli niezwykłą możliwość spotkania z aktorami, którzy występowali w spektaklu oraz Zbigniew Rokita. Było to niesamowite doświadczenie, dziękujemy za możliwość rozmowy o tematach tak bliskich naszej społeczności.
Dziękujemy:
Teatr Zagłębia w Sosnowcu za niezapomniany wieczór w Teatrze oraz Zbigniewowi Rokicie za spotkanie i możliwość rozmowy.
– Gmina Łubniany za współfinansowanie wyjazdu do Sosnowca.
Uczestnikom wycieczki, za fantastyczny wyjazd.
Do zobaczenia!