Za nami warsztaty „PoznajeMY roboty!” w ramach działań „Edukacja kulturowa Opolszczyzny – Eduko” – edycja 2022

Wystartowaliśmy! 🤩 Łubniański Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Łubnianach im. Heleny Buchner rozpoczęła działania w związku z realizowanym projektem pt. „DziałaMY! ARTystyczna biblioteka” w ramach działań „Edukacja kulturowa Opolszczyzny – Eduko” – edycja 2022.
Pierwsze warsztaty z nami. Uczniowie z Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej wzięli udział w warsztatach z robotyki – „PoznajeMY roboty!” podczas, których rozwijali umiejętności strategiczne oraz analityczne myślenie.
Kolejne warsztaty w ramach projektu przed nami! Zapraszamy już w sobotę na godzinę 11:00, dzieci przedszkolne wraz z opiekunami do naszej biblioteki na warsztaty literacko-muzyczne.