Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Zapraszamy na kolejne spotkanie autorskie!

Do Łubnian przyjedzie Tadeusz Chudecki – pisarz, aktor, podróżnik.

W ciągu kilkudziesięciu lat swojego podróżowania odwiedził przeszło 140 krajów na wszystkich kontynentach świata. Na wędrówki po świecie przeznacza swoje oszczędności i wolny czas, który mu pozostaje poza pracą w serialu, kinie i teatrze. Owocem jego pasji są też trzy książki podróżnicze, które napisał. Na życzenie aktor może mieć je ze sobą i po spotkaniu wpisywać autografy dedykacje.

W czasie wieczoru zatytułowanego: „Podróże z Chudeckim” aktor opowiada o swoich fantastycznych przygodach, spotkaniach z ludźmi ale również udziela rad na temat tego jak podróżować ekonomicznie, wygodnie i bezpiecznie. Udziela praktycznych rad na temat tego jak można kupić bilet lotniczy za przysłowiową „złotówkę” czy wynająć przyzwoity hotel za kilka euro….. a znany jest z tego, że podróżuje naprawdę tanio.

Spotkanie ma charakter multimedialny. Tadeusz Chudecki pokazuje zdjęcia i filmy z miejsc które odwiedził i opowiada niezwykłe historie i anegdoty związane z nimi związane. Po spotkaniu chętnie odpowiada na pytania publiczności dotyczące podróży i nie tylko!

Spotkanie autorskie realizowane jest w ramach projektu „Blisko Bruskiej Biblioteki”, dzięki partnerstwu z Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach w ramach programu „BLISKO” z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

1,032FaniLubię
231YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content