Zarządzenie Dyrektora Łubniańskiego Ośrodka Kultury nr 13/2020 z dnia 6.11.2020

 

Zarządzenie  Dyrektora Łubniańskiego Ośrodka Kultury nr 13/2020

z dnia 6.11.2020

w sprawie działalności zespołów zainteresowań działających przy Łubniańskim Ośrodku Kultury oraz pracy pracowników etatowych w okresie

7.11 do 29.11. 2020r.

 

W związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 29 listopada 2020 r. dla publiczności instytucji kultury.

 

Czasowe zamknięcie od 7 do 29 listopada 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, operetek, teatrów, muzeów, kin, domów kultury, bibliotek, galerii sztuki oznacza, że nie będą mogły być w nich organizowane wydarzenia z udziałem publiczności. Nie wyklucza to natomiast prowadzenia – przy uwzględnieniu zasad reżimu sanitarnego, przede wszystkim dystansu społecznego oraz zasłaniania nosa i ust, a także izolacji osób, u których wystąpiło podejrzenie zakażenia – działalności związanej z prowadzeniem prób i przygotowaniem do organizacji wydarzeń artystycznych, pracy zdalnej i udostępniania zbiorów bądź spektakli online. Mogą być również organizowane wydarzenia online bez udziału publiczności.

W związku z powyższym zarządzam następujący porządek pracy dla pracowników etatowych ŁOK i GBP oraz instruktorów kół zainteresowań działających przy  Łubniańskim Ośrodku Kultury:

  1. Zespoły taneczne: Step, Mini Step, Junior Step, Efekt Łubniany (mażoretki) – zajęcia online. Zajęcia w tym czasie zwolnione z opłat.
  2. Grupy należące do zespołów plastycznych: Kolorowa Jaskinia, Zrób to sam – zajęcia z instruktorem jak dotychczas. Opłata za zajęcia wg ustalonego cennika.
  3. Zajęcia indywidualne: wokalne, chór, nauka gry na instrumentach – zajęcia z instruktorem jak dotychczas lub zajęcia zdalne. Wybór formy zależny od ustaleń uczestników z instruktorem. Opłata za zajęcia wg ustalonego cennika.
  4. Pozostałe formy zajęć ruchowych: aerobik, joga – zajęcia zawieszone
  5. Biblioteki – udostępnianie zbiorów bez zmian
  6. Pracownicy biura i obsługi – praca na miejscu lub praca zdalna

 

Krystian Czech – dyrektor

Zarządzenie w chodzi w życie 7 listopada 2020r.

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

962FaniLubię
94YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content