Wyniki konkursu „Mówię śpiewająco”

Z przyjemnością informujemy, że Gminny Konkurs Recytatorski pt. „Mówię śpiewająco” został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa dokonała wnikliwej analizy występów dzieci oraz przyznała następujące miejsca, a także wyróżnienia:

W kategorii dzieci (uczniowie klas 1-3)
Zofia Pawelec PSP w Jełowej
Patryk Moj PSP w Łubnianach
Paweł Stasch PSP w Jełowej

W kategorii dzieci (uczniowie klas 4-6)
Julian Duda PSP w Jełowej
Emilia Drost PSP w Brynicy
Paulina Moj PSP w Łubnianach

W kategorii dzieci (uczniowie klas 7-8)
Magdalena Konik PSP w Jełowej
Melania Świtała PSP w Jełowej

Wyróżnienie szczególne Dyrektora Łubniańskiego Ośrodka Kultury:
Paulina Schwientek

Wyróżnienie specjalne:
Natasza Wojtas

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i życzymy kolejnych sukcesów!
Konkurs został zrealizowany pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Łubniany.

Odbiór nagród, jak i wskazanie Grand Prix konkursu, odbędzie się 14 maja 2021 r. o godz. 11:00 w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Łubnianach z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Przypominamy:

zmianie ulegną także terminy XXVII Regionalnego Przeglądu Pieśni „Śląskiego Śpiewania” im. Prof. Adolfa Dygacza. Termin zakończenia I etapu (on-line) zostaje przedłużony do 15 sierpnia 2021 r. Natomiast przesłuchania finałowe przełożone zostają na sierpień, a Koncert Galowy „Śląskiego Śpiewania” odbędzie się we wrześniu 2021 br.