Poprzedni artykułAnime 2009
Następny artykułDokumenty

Anime 2008

Nominacje 2008

 

Kategoria I – niezwykła postawa społeczna

OSP Łubniany

Danuta Sudoł

Parafialny Caritas w Jełowej

Danuta Cimoszczyk

Kategoria II – sport, turystyka i rekreacja

Dariusz Palt

Joachim Świerc

CIS

Piotr Cieślik

Kategoria III- kultura i oświata

Urszula Polok

Gabriela Holik

Gałganek

Kategoria IV- Promocja Gminy

„Dziadki Starki Jagadki”

„Rudatom” Kępa

„Łubniańskie Kominki”

Kategoria V – biznes, mecenat

Bank Spółdzielczy Łubniany

„Stegu” – Jełowa

„Remal” – Dąbrówka Łubniańska

Kapituła wyróżniła statuetką „Animatora Roku” następujące osoby:

Kategoria I- niezwykła postawa społeczna

Parafialny Caritas w Jełowej

Kategoria II-sport, turystyka i rekreacja

Joachim Świerc

Kategoria III- kultura i oświata

Gałganek

Kategoria IV- Promocja Gminy

„Dziadki Starki Jagadki”

Kategoria V – biznes, mecenat

Bank Spółdzielczy Łubniany

Nagroda specjalna dla społeczności „ Wsi Jełowa 2007”

 

 

Szanowni Państwo, Mieszkańcy gminy Łubniany!

Stowarzyszenie „Animator”, w gminie Łubniany zaprasza do udziału w dorocznej imprezie pod hasłem „ANIMATOR ROKU”

Kto może zostać animatorem roku?

Każdy mieszkaniec gminy Łubniany lub z tej gminy wywodzący się, mieszkający na terenie Polski lub poza jej granicami.

Za co przyznawane jest wyróżnienie?

Za szczególną postawę, którą cechować powinny przede wszystkim pozytywne działania prospołeczne, promujące gminę, wspierające lokalną społeczność, wzory godne naśladowania itp. dostrzegane na szczeblu gminy, powiatu, województwa, regionu, także kraju, a w wyjątkowych przypadkach również poza granicami Polski.

Co jest nagrodą?

Statuetka – w formie litery „A”. Nagroda jest wyróżnieniem bez gratyfikacji finansowej. Jednak z uwagi na udział w imprezie wielu znaczących osób nominowanych, jej wartość jest wartością samą w sobie. Prestiżowego wymiaru dodaje dodatkowo uroczysta oprawa samego wieczoru – koncertu, podczas którego ogłoszony zostanie protokół z obrad kapituły i wręczenie nagród – „Animator Roku, pięciu laureatom w przedstawionych niżej kategoriach oraz jednej nagrody specjalnej.

Kategorie:

I – NIECODZIENNA POSTAWA SPOŁECZNA – w tej kategorii zgłaszamy osobę lub zespół osób (np. rodzinę), które Państwa zdaniem robi coś wyjątkowego na rzecz naszej gminnej społeczności.

II – SPORT, TURYSTYKA I REKREACJA – w tej kategorii zgłaszamy kandydata, sportowca, społecznego działacza, lub zespół osób znanych z aktywnej działalności w wymienionych dziedzinach. Może to być osoba aktualnie zaangażowana w pracę na rzecz sportu, turystyki i rekreacji lub osoba, bądź osoby znane w przeszłości z takiej działalności.

III – KULTURA I OŚWIATA – w tej kategorii możemy zaproponować osobę, która Państwa zdaniem zasługuje na przyznanie tytułu „Animatora roku”, za swoją działalność na rzecz rozwoju kultury i oświaty w gminie Łubniany. Może to być również ktoś, kto w przeszłości znany był z aktywnej działalności animatorskiej na płaszczyźnie kulturalnej, bądź oświatowej.

IV – PROMOCJA GMINY – w tej grupie należy zgłosić osobę, lub zespół osób, zakład itp., którzy swoim działaniem promują naszą gminę poza jej granicami, granicami powiatu, województwa, kraju.

V – BIZNES – MECENAT – ta wyjątkowa kategoria zarezerwowana jest dla osób z tzw. biznesu, które poza pracą zawodową wspierają znacząco działalność kulturalną, oświatową, sportową bądź jakąkolwiek inną, dzięki której tym instytucjom łatwiej jest realizować swoje zadania.

NAGRODA SPECJALNA – zarezerwowana jest dla osoby szczególnie wybitnej, której dorobek ma wyjątkową wartość, wykraczającą znacząco ponad lokalną działalność. Dorobek kandydata w tej kategorii powinien znany być szerokim kręgom społecznym w regionie, kraju i za granicą.

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

962FaniLubię
94YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content