💥Co za emocje! 💥
Tomasz Sobania – Biegacz ekstremalny zainspirował młodzież z Jełowej do spełniania swoich marzeń oraz realizacji pasji. 💪
Fantastyczne spotkanie, podczas którego ten młody, pełen zaangażowania człowiek opowiedział o swoich doświadczeniach sportowych oraz determinacji, dzięki której tak wiele udało mu się osiągnąć w tak młodym wieku. Młodzież z Jełowej zafascynowana spotkaniem z Tomaszem Sobanią, z ogromnym skupieniem i zainteresowaniem wysłuchała historii zaproszonego gościa. Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami i bardzo długą… kolejką po autografy!
Dziękujemy Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej za współpracę przy organizacji wydarzenia.
Zadanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Zaczytani… Zasłuchani!”. 📖📚 Projekt pn. „ŁOK – tu Łatwo o Kulturę” dofinansowano ze środków MKiDN w ramach programu NCK Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne. Edycja 2023.