Nowa odsłona kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece!

📚Nowa odsłona kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece!
Z wielką przyjemnością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Łubnianach im. Heleny Buchner wraz z filiami Biblioteka w Brynicy – filia GBP w Łubnianach, Biblioteka w Luboszycach – Filia GBP w Łubnianach oraz Biblioteka w Jełowej – filia GBP w Łubnianach bierze udział w ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”!

W tegorocznej edycji kampanii zapraszamy wszystkie przedszkolaki (rocznik 2016-2019) po nowe wyprawki czytelnicze:
książkę „Krasnal w Krzywej Czapce”, broszurę dla rodziców i Kartę Małego Czytelnika imienną kartę, na której przedszkolak zbiera naklejki za wizyty w bibliotece.
Ze względu na ogromną liczbę ukraińskich dzieci, które przebywają obecnie w naszym kraju, Wyprawka Czytelnicza jest dostępna w wersji polsko-ukraińskiej.
Zapraszamy do biblioteki!