O twórczości Jana Brzechwy w Bibliotece w Luboszycach – 29.09.2015

IMG_0641 IMG_0654Dnia 29 września 2015 r. uczniowie klasy IB Publicznej Szkoły Podstawowej w Luboszycach zostały zaproszone na lekcję biblioteczną „Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień…”

– Brzechwa dzieciom w filii bibliotecznej w Luboszycach. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z twórczością J. Brzechwy. Posłuchania kilku wierszy. Mali czytelnicy musieli również poradzić sobie z kilka zadaniami i zagadkami, które dotyczyło życia oraz twórczości polskiego poety.

IMG_0629IMG_0628Zajęcia te były jedną z cyklu lekcji bibliotecznych, które będą realizowane co miesiąc. Wszystkie zostaną poświęcone twórcom literatury dziecięcej. Zajęcia mają na celu poszerzanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Katarzyna Pech