Otwarte spotkania dla Mieszkańców, lokalnych liderów Gminy Łubniany już za nami!

Za nami dwa dni (26-27 kwietnia 2023 r.) intensywnych rozmów oraz warsztatów w ramach otwartych spotkań dla Mieszkańców, lokalnych liderów Gminy Łubniany, uczniów klas 7/8 szkół podstawowych (Brynicy, Luboszyc oraz Łubnian) dotyczących aktywności kulturalnej w ramach realizacji projektu „ŁOK – tu Łatwo o Kulturę”. Także zespół Łubniańskiego Ośrodka Kultury wziął udział w spotkaniu z Aleksandrem Lysko, tutorem/animatorem z Narodowe Centrum Kultury który opowiedział nam o szansach, a także możliwościach jakie przynosi program Dom Kultury +.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym oraz obecnym na spotkaniach, które zostały zorganizowane w ramach realizacji projektu „ŁOK – tu Łatwo o Kulturę” Dom Kultury +.