Spotkanie w ramach „Tygodnia bibliotek” – 8-15.05.2015

IMG_5913IMG_5919W dniach 12 i 13 maja z okazji „Dnia Bibliotek” bibliotekarki pani Ula z Gminnej Biblioteki Publicznej oraz pani Aneta z Filii Bibliotecznej w Brynicy odwiedziły Publiczne Przedszkole w Kępie i Dąbrówce Łubniańskiej.

Celem tego spotkania było zaznajomienie dzieci z biblioteką, jej zbiorami oraz ciekawymi zajęciami, które oferuje Łubniański Ośrodek Kultury.

Część dzieci, wykazała się dużą wiedzą na temat biblioteki, gdyż od jakiegoś czasu chętnie do niej przychodzi z rodzicami.

Tym razem przedszkolaki wysłuchały bajki, której bohaterami byli Jeż z Dębowego Lasu i dwie Myszki Przyjaciółki oraz obejrzały przyniesione książki, które można już wypożyczać w bibliotekach.

Na zakończenie dzieci otrzymały  cukierki i pokazały, jak się w przedszkolu bawią i śpiewają.

IMG_5930IMG_5934IMG_5946IMG_5959