„To się musi powieść”… Noc Bibliotek

Noc Bibliotek już za nami! W piątek, 30 września Gminna Biblioteka Publiczna im. Heleny Buchner w Łubnianach po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”. Hasło tegorocznej nocy brzmiało „To się musi powieść!” To był wieczór pełen pozytywnych emocji. Rozpoczęliśmy wieczór od gry detektywistycznejna podstawie książki „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. Zadaniem dzieci było odnalezienie książek, z których powstał tytuł tegorocznej Nocy Bibliotek Uczestnicy poznali wiele ciekawych gier planszowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Spędziliśmy bardzo aktywnie czas przy grach oraz w kąciku kreatywnym z kolorowankami. Było także głośne czytanie a na koniec przed spaniem był film pt: „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica”
Dziękujemy serdecznie dzieciom za udział i zapraszamy na Noc Bibliotek za rok.❗️
Do zobaczenia ❗️