W karnawale wielkie bale!

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy na Bal Charytatywny Wójta Gminy Łubniany Pawła Wąsiaka.
Bardzo liczymy na Waszą obecność i wsparcie
Dochód z balu w całości zostanie przeznaczony na pomoc w kosztownym leczeniu i rehabilitacji 12 letniej Mieszkanki Luboszyc Marty Pietrek.
Marta Pietrek urodziła się z niezwykle rzadką chorobą – zespołem Coffina-Siris. Choroba ta charakteryzuje się opóźnieniem wzrostu i rozwoju psychoruchowego. Dziewczynka na stałe przyjmuje hormon wzrostu, a jej codzienność wypełniona jest rehabilitacją i częstymi wizytami u specjalistów. Pełni troski Rodzice każdego dnia zabiegają o najdrobniejsze postępy w rozwoju córki i walczą o lepszą jakość życia. Dzięki ich determinacji i kosztownej rehabilitacji Marta ma szansę na opóźnienie objawów choroby. Do tej pory czynili to swoimi wysiłkami, nie szczędząc opieki i nakładów finansowych na walkę o zdrowie Marty oraz w trosce o zwyczajne funkcjonowanie Rodziny – w której oprócz chorej Dziewczynki wychowuje się jeszcze dwoje dzieci – siedmioletnia Hania i roczny Franio.
Możemy wesprzeć Martę i pomóc jej Rodzinie w opłaceniu kosztownej rehabilitacji i pokryciu choć części kosztów wizyt u specjalistów.
Jest to trzeci bal charytatywny w naszej Gminie. Pierwszy odbył się w lutym 2019 roku i wtedy zebraliśmy kwotę 51 182 zł na leczenie Piotrusia Świerca. Dzięki zebranym środkom Piotruś miał podawane komórki macierzyste, a jego Rodzice obserwują postęp w leczeniu chłopca.
Drugi bal charytatywny był organizowany w 2020 – wtedy to wsparliśmy walkę Karolka Stadnika kwotą 46 318 zł.

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

1,032FaniLubię
235YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content