Wyniki XXIX Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję”, który odbył się wczoraj w Łubniańskim Ośrodku Kultury.
Do udziału w eliminacjach gminnych zgłosiło się 15 osób z 3 gminnych szkół podstawowych (PSP Brynica, PSP Łubniany oraz PSP Jełowa).
Kategoria szkół podstawowych Kl. IV – VI:
I miejsce – Amelia Proć (PSP w Jełowej)
II miejsce – Emil Papiewis (PSP w Brynicy)
III miejsce – Claudia Gaertner (PSP w Łubnianach)
Wyróżnienie:
Lars Buchta (PSP w Jełowej)
Patryk Moj (PSP w Łubnianach)
Sebastian Cebula(PSP w Brynicy)
Kategoria szkół podstawowych kl. VII – VIII:
I miejsce – Emilia Drost (PSP w Brynicy)
II miejsce – Łukasz Cebula (PSP w Brynicy)
III miejsce – Kamil Malesa (PSP w Brynicy)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a laureatom życzymy sukcesów na rejonowym etapie konkursu, który w tym roku odbędzie się 19 kwietnia 2023 w Łubniańskim Ośrodku Kultury.
🇩🇪🇵🇱
Dziękujemy wszystkim za udział oraz zaangażowanie, a także dziękujemy Nauczycielom i Opiekunom, którzy przygotowali uczestników na konkurs.
Dziękujemy także DFK Łubniany za ufundowanie poczęstunku dla uczestników konkursu.