Koncert Noworoczny w Łubnianach

Nowy rok przywitaliśmy w kościele pw. św. ap. Piotra i Pawła w Łubnianach. Uczestnicy studia instrumentalnego, wokalnego i Chóru Cantilene z Łubniańskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne mieszkańcom Gminy Łubniany
Dziękujemy Publiczności za obecność na tym tradycyjnym wydarzeniu! Do zobaczenia za rok!
Honorowy patronat nad Koncertem Noworocznym objął Wójt Gminy Łubniany Paweł Wąsiak.
W trakcie koncertu wykorzystano nagłośnienie i oświetlenie zakupione w ramach programu „Infrastruktura Domów Kultury 2022”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego w ramach projektu „Infrastruktura Domów Kultury 2022” w projekcie „By działać lepiej – wspólnie”