Na Wawel, na Wawel!

Stołeczne Królewskie Miasto Kraków znalazło się na mapie naszych wyjazdów w ramach projektu „Rok BARDZO kulturalny”. Była to już czwarta wycieczka organizowana przez Łubniański Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Murowie.
50 Mieszkańców obu gmin – Łubnian i Murowa – zwiedziło Zamek Królewski na Wawelu, Katedrę Wawelską wraz z kryptami, a także słynny rynek, leżący u stóp wieszcza Adama Mickiewicza. Dziękujemy, że byliście z nami!
Działanie dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, przy wsparciu Gmina Łubniany i Gmina Murów.
Uczestnicy wycieczki na wawelskim dziedzińcu Rzeźba smoka wawelskiego Uczestnicy wycieczki na rynku w Krakowie W wawelskich kryptach. Na zdjęciu grobowiec pary prezydenckiej - Lecha i Marii Kaczyńskich Pod dzwonem Zygmunt