Podsumowanie spotkania autorskiego z Ewą Wanat

20 listopada 2021 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łubnianach odbyło się spotkanie autorskie z Ewą Wanat – dziennikarką, autorką oraz publicystką. Podczas wydarzenia autorka szeroko opowiadała o swojej książce „Deutsche nasz, Reportaże berlińskie”.
Książka„Deutsche nasz, Reportaże berlińskie” to kwintesencja berlińskiej społeczności, opowiadająca historie życia ludzi mieszkających w Berlinie.

Spotkanie z Ewą Wanat było drugim wydarzeniem, które zrealizowaliśmy w ramach rozmów z autorami reportaży w projekcie „Biblioteki, naturalnie!”. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które zaplanowaliśmy w ramach projektu – z reportażystą Mariuszem Szczygłem, 26 listopada o godz. 18:00 w sali OSP przy Łubniańskim Ośrodku Kultury.Ewa Wanat podpisująca książkę dla biblotekigrupa uczestników podczas spotkania z Ewą Wanat grupa uczestników podczas spotkania z Ewą Wanat

Zapraszamy serdecznie!

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

1,032FaniLubię
231YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content