Otwarcie filii bibliotecznej GBP w Luboszycach 12.06.2021

18 czerwca 2021 r. o godzinie 12.00 uroczyście otworzyliśmy filię GBP w Luboszycach w nowym miejscu. Dotychczas Czytelnicy odwiedzali Dom Parafialny w Luboszycach, teraz – salę w PSP im. ks. Jana Bosko w Luboszycach.
Na otwarciu byli z nami zaproszeni Goście: Wójt Gminy Łubniany Paweł Wąsiak, przedstawicielka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu Ewa Dorosz oraz cała społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Luboszycach na czele z Dyrektor Ewą Kozik-Mikołaszek i Radą Pedagogiczną.
Po słowach przywitania, nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi.
Nie zabrakło też wielu atrakcji. Był popcorn i wata cukrowa, bańki mydlane, balony, gry, zabawy. Każdy znalazł coś dla siebie, a z dziecięcych twarzy nie znikał uśmiech.
Biblioteka otrzymała też liczne prezenty, za co serdecznie dziękujemy! Dzięki nim wzbogaci się nasz księgozbiór!
W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim gościom, nauczycielom i kochanym dzieciom. Za to że byliście z nami, że mogliśmy razem spędzić ten czas, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami. Za każde dobre słowo i chęć współpracy przy kolejnych wydarzeniach z całego serca dziękujemy.uroczyste przecięcie wstęgiuroczyste wręczenie prezentów na ręce Dyrektora ŁOKuuroczyste otwarcie biblioteki, dzieci przed wejściem do bibliotekibiblioteka w Luboszycach, regały z książkamiksiążki, prezenty otrzymane na otwarcie bibliotekidzieci podczas warsztatów plastycznych na dworzekręcenie waty oraz popcorn dla dzieci, kolejka dzieci przed smakołykami

Kalendarz wydarzeń:

Bądźmy w kontakcie!

1,032FaniLubię
244YouTubeSubskrybuj

Z ostatniej chwili:

Skip to content